گیلاس. یاقوت اسکارلت خون اگر مجبور شدم یک رنگ را از چرخ رنگی انتخاب کنم که دارای زرق و برق دارترین سایه هاست ، باید قرمز باشد. بنابراین ، آیا جای تعجب نیست که این رنگ زرق و برق دار مانند یک جذابیت برای ایجاد موهای زیبای ombre کار می کند؟ البته اینطور نیست موهای ombre قرمز خط بین جسورانه و درجه یک با کمال را تضعیف می کند ، و مطمئن شوید که شبیه یک بمب پیچیده هستید.

شما فکر نمی کردید که این امکان پذیر باشد ، اکنون؟

اکنون ، اگرچه من همیشه توصیه می کنم که ombre شما توسط یک آرایشگر حرفه ای انجام شود ، اما من هم می دانم که گاهی اوقات شما فقط لایحه dolla dolla را برای انجام این کار ندارید. بنابراین ، اگر می خواهید به روش DIY با ombre خود بروید (سلام ، این قافیه!) ، پس فقط خواندن خود را ادامه دهید .

چگونه می توان قرمز را روی موهای خود در خانه انجام داد

اصل اساسی یک ombre این است که رنگ بالای نیمه بالای موهای شما به تدریج در سایه ای سبک تر به سمت انتهای محو می شود. در حالی که این کار بر روی موهای بلوند بسیار ساده تر است زیرا می توانید مستقیم با رنگ خود وارد شوید ، موهای تیره یک بازی توپ کاملا متفاوت است. قبل از رنگ کردن قرمز ، باید قسمت پایینی موهای تیره خود را سفید کنید.

آنچه شما نیاز دارید

پیراهن قدیمی

قلم مو

کیت سفید کننده مو

رنگ مو قرمز

کاسه

دستکش لاستیکی

برس رنگ مو

الاستیک مو

چگونه به Ombre

پیراهن پیراهنی را بپوشید که فکر نمی کنید رنگ سفید و لکه های مو را بپوشید.

دستکش خود را بریزید. (رنگ موها برای جلوگیری از خاموش شدن یک بار آن را روی پوست شما.)

تمام گره ها و موهای زائد را از موهای خود جدا کنید.

سفید کننده خود را مطابق دستورالعمل ذکر شده در جعبه مخلوط کرده و آماده کنید.

موهای خود را از وسط قسمت کنید و آن را به 2 بخش تقسیم کنید.

اکنون ، این دو بخش بزرگ را به همان تعداد بخش های کوچک تر تقسیم کنید تا می خواهید سفید کردن آنها برای شما راحت باشد. هر یک از آنها را با الاستیک مویی چند اینچ زیر ریشه های خود گره بزنید.

شروع به استفاده از سفیدکننده در هر قسمت از مو کنید ، از انتها شروع کنید و با انگشتان خود را تا سمت راست زیر فک بکشید.

در انتهای موهایتان سفیدتر بمالید و به تدریج میزان کار خود را کم کنید.

برای مدت زمان ذکر شده روی جعبه ، سفید کننده را روشن کنید ، اما سایه روشن شده آن را تا 15 دقیقه ادامه دهید. (اخطار: سفید کننده را بیش از 40 دقیقه نگذارید زیرا می تواند به طور دائمی به آن آسیب برساند.)

پس از روشن شدن موهایتان به سایه دلخواه خود ، سفید کننده را با شامپو بشویید.

موهای خود را کاملاً خشک کنید.

در همان بخش های قبلی موهای خود را دوباره اصلاح کرده و گره بزنید.

رنگ موهای قرمز خود را با استفاده از دستورالعمل های داده شده در جعبه ، در یک کاسه مخلوط کنید.

رنگ را روی تمام قسمت های سفید شده مو خود بمالید ، مطمئن شوید که آن را یک اینچ بالاتر از خط محو خود بکشید تا به طور یکدست در رنگ پایه طبیعی شما مخلوط شود.

رنگ موی قرمز را برای مدت زمان مشخص شده روی جعبه بگذارید.

رنگ را بشویید تا آب قبل از شستشو تمیز شود و آن را با محصولات بی رنگ رنگ تهویه کنید.

و حالا که اومبر قرمز خود را با موفقیت انجام داده اید ، بیایید به تمام روش های درخشان که می توانید آن را سبک کنید نگاه کنیم!

20 راه کاملا خیره کننده برای سبک کردن موهای قرمز رنگ Ombre

1. آبشار آبرن

1. آبشار آبرسان Pinit

اینستاگرام

وقتی صحبت از مشاغل رنگی ombre می شود ، موهای بلند بهترین روش برای پیشبرد آن است. سایه ای غنی از گل آفتاب ، به زیبایی زیبایی در قفل های قهوه ای شکلاتی او ذوب می شود تا این جلوه قرمز رنگ زرق و برق دار ایجاد شود. فقط کافی است مقداری از رنگ های نارنجی لطیف را در قسمت انتهایی ترکیب کنید تا ابروهایی با ابعاد به موهای شما اضافه شود.

2. دلپذیری گیلاس سرخ

2. Cherry Red Delight Pinit

اینستاگرام

فرها قابلیت تقویت ظاهر هر کار رنگی ombre را دارند. بنابراین ، البته ، آنها به همان زیبایی در سبک های ombre با رنگ قرمز کار می کنند. این رنگ روشن آلبالو قرمز ، یک رنگ مگا را به موهای قهوه ای یکنواخت اضافه می کند و ظاهری را ایجاد می کند که فقط می توان آن را مانند شیک سنگ punk توصیف کرد.

3. Magenta Toned Ombre Red

3. Magenta Toned Red OmbrePinit

اینستاگرام

موهای سیاه و سفید جلیقه بوم مناسب برای هر رنگ ombre روشن است که ممکن است بخواهید امتحان کنید. و به خصوص با سایه های آتشین قرمز رنگ خوب کار می کند. با یک مژگان جزئی که بر روی موهای مشکی مستقیم است ، به یک اومبر قرمز بروید تا به یک بمب کل تبدیل شود.

4. وسواس قرمز مرجان

4. پینیت وسواس قرمز مرجان

اینستاگرام

اگر سایه های قرمز روشن تا کوچه شما نیست ، یک رنگ قرمز مایل به زرد نارنج می تواند این ترفند را برای شما انجام دهد. این موی قرمز مرجانی از موهای قهوه ای با طول متوسط ​​کاملاً بالا شروع می شود و به برخی از موهای فرو رفته فرو می رود. من در مورد شما نمی دانم اما مطمئن هستم که نمی توانم نگاهم را از این رنگ دور نگه دارم.

5. جنون مارون

5. مارون جنون پینیت

اینستاگرام

شاید قرمز روشن چیز شما نباشد. شاید دوست داشته باشید به تن های خاکی بچسبید. در هر صورت ، نگاهی به رنگ قرمز وجود دارد که تمام نیازهای شما را برآورده می کند. مارون همان رنگ قابل فهم است که زیبایی خاص خودش را دارد. در این سایه روی تارهای قهوه ای چوب ماهون خود به دنبال یک اومبر بروید تا ظاهری کاملاً پیشرفته و رنگی به وجود بیاید.

6. اسکارلای تند

۶ ar اسکارلت پینیت تند

اینستاگرام

فقط به این دلیل که شما در حال رفتن به یک ombre قرمز نیستید ، به این معنی نیست که باید چهره خود را انتخاب کنید. چیزها را کم نگه دارید

مرجع:ثاننیکالا

معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی رنگ ,، ,قرمز ,موهای ,  ,یک ,خود را ,آن را ,اینستاگرام   ,را با ,سفید کنندهمنبع

20 ایده گرفتن از رادیکال موهای قرمز Ombre شما

تفاوت بین شوره سر و پوست سر چیست؟

20 زیبایی مو Balayage به نظر می رسد

Balayage در مقابل نکات برجسته: تفاوت چیست؟

20 زیبایی مو به نظر می رسد

15 عکس از آیشواریا رای بدون آرایش

مراقب لب های خود باشید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیف دونی روانشناسی کسب بیت کوین رایگان دانلود اهنگ های جدید فروشگاه ماهنامه دانش آموزی تلاش رسول مهربان روز موعود اجناس فوق العاده میکروکنترلر اصفهان